Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, përherë di të marrë vëmendjen e audiencës.

Një gjë të tillë e bënë përmes rrjeteve sociale, ku ajo ndan me fansat informacione të shumta rreth jetës së saj.

Edhe pozat provokuese zënë vend në profilin e saj, ndërsa rezultojnë gjithmonë të komentuara nga fansat.

 

Kështu ka ndodhur edhe në një postim të fundit në Instagram, ku artistja zgjodhi të vë në pah fizikun e formësuar.

Luana u pa me një veshje sportive, duke fokusuar kështu edhe gjoksin e bujshëm.

 

“Bëhuni luan”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazheve.

Tutje kujtojmë se Vjollca është përgatitje për projektin e ri muzikor, që do të lansohet së shpejti.