Dua Lipa do të jetë në kopertinën e magazinës së njohur.

Dua Lipa është njëra ndër femrat shqiptare më të suksesshme të momentit si në botën e muzikës po ashtu edhe në atë të biznesit.

Përveç se ajo nuk e ka ndalur punën me projekte muzikore e cila tash e disa muaj qëndron në top listat botërore duket se nuk po mjaftohet me kaq.

Përmes një postimi në Instagram ajo ka njoftuar se ajo do të jetë në kopertinën e numrit të ardhshëm të revistës prestigjioze të modës “Modern Weekly Style”.

 

Ajo shihet e veshur me një veshje të zezë dhe me streçe të zeza dhe taka super të larta, veshje kjo e cila e bën të duket edhe më tërheqëse.

 

Artistja me prejardhje shqiptare po korr suksese të njëpasnjëshme si në botën e muzikës ashtu edhe në botën e modës apo biznesit me reklama dhe bashkëpunime të shumta

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *