Sot në ora 12:00 do të mbahet takimi mes kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit dhe kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinajt.

Takimi për Indeksonline është konfirmuar nga zëdhënësi i AAK-së, Lulzim Blaka.

 

Përveç Haradinajt, Kurti u ka dërguar ftesë edhe kryetarit të LDK-së, Lumir Abdixhikut dhe kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhajt.

 

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *