Këngëtarja e njohur, Enca ka publikuar së fundmi këngën e shumëpritur nga publiku, të titulluar “Rakia”. Protagonist në klip është ish-konkurrenti i “Përputhen”, Bearti.

Kënga është e mbushur me skena të nxehta dhe ka marrë mijëra klikime në Youtube, ndonëse nuk ka shumë që është publikuar.

Enca dhe Bearti shihen bashkë në një shtrat, ku Bearti luan rolin e shokut të ngushtë të ish-partnerit të saj.

“Jam te shoku jot i ngushtë, guess na jena me nji shtrat”, këndon Enca, e cila ka shkruar dhe tekstin e këngës.