Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Prishtinë –Ferizaj.

Në aksident janë përfshirë tri automjete (një autobus dy vetura).

Telegrafi mëson nga aksdienti tre persona janë lënduar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet e policisë së trafikut dhe po merren me rastin

Për ngjarjen, policia ende nuk ka dhënë detaje…

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *