Ajo është e njohur për zgjedhjet e saj të çuditshme të modës.

Dhe Bella Hadid nxori një pamje tjetër të dukshme e veshur me një palë pantallona luftarake dhe një bluzë të thurur ngjyrë kafe me një lesh të verdhë të shtunën në mbrëmje, shkruan Daily Mail.

Modelja, 24 vjeçe, dukej e përsosur ndërsa dilte në rrugët e Parisit gjatë rrugës për tek hoteli më i mirë Ritz.

Bella tregoi aftësitë e saj mbresëlënëse të modelimit në pantallonat jeshile të errëta, të cilat kishin disa xhepa dhe kopsa anash.

Ajo e shoqëroi atë me një bluzë asimetrike të thurur ngjyrë kafe, me një mëngë të gjatë dhe një zbukurim të verdhë leshi rreth vijës së qafës.

Ajo i modeloi flokët me një flokë gjysmë lart dhe mbajti një çantë të vogël mbi supe.

Bukuroshja brune ndau një klip të saj në pjesën e pasme të një makine me shoqen e saj dhe më vonë ndau një pamje të afërt të thembrave të fluturave për 43.6 milion ndjekësit e saj.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *