Sipas Sherbimit Meteorologjik Ushtarak, sot dhe neser parashikohet të kenë ulje të temperaturave, më e ndjeshme në vlerat e mesditës, shkruan Aktuale.live
Era parashikohet të jetë nga veriperëndimi-jugperëndimi me shpejtësi mesatare 1-8m/sek, shoqëruar me një valëzim në det të forcës 1-2 ballë.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *