Federata e Spanjës ka publikuar një video shumë të bukur të stadiumit “Fadil Vokrri” para sfidës mes Kosovës dhe Spanjës.

Kosova do kërkojë rezultat pozitiv ndaj Spanjës, sidomos pas dy ndeshjeve të fundit që janë motivuar në maksimum, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, Federata e Spanjës në Facebook ka postuar një video shumë të bukur të stadiumit “Fadil Vokrri”

“Ky është stadiumi Fadil Vokrri, fazë e re për Kombëtaren e Spanjës rrugës për Kupën e Botës Katar 2022”, shkruhet në mbishkrim.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FSeFutbol%2Fvideos%2F564486771441227%2F&show_text=true&width=560&t=0

Ndërkohë, përballja mes Kosovës dhe Spanjës nis në ora 20:45.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *