Një tjetër avion i është shtuar linjës ajrore “Air Albania”. Pas “Lasgushit” e “Migjenit”, flotës ajrore shqiptare i është shtuar edhe avioni i quajtur “Naimi”.

Lajmin e bën të ditur kryeministri Edi Rama, me anë të një statusi në rrjetet sociale. “Pas Lasgushit e Migjenit dhe frenimit nga pandemia, mbërriti edhe Naimi, i cili e çon në 3 numrin e avionëve të flotës së kompanisë sonë të flamurit”, shkruan Rama.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *